Набір паспарту “Зимова казка”

Свої найкращі фотографії молодята вирішили оформити у паспарту. Недарма вони обрали червоний колір, адже він символізує любов, пристрасть та чуттєвість. Коробка оздоблена фотовставкою на металі з іменами закоханих. А для зручності виймання паспарту у коробці розміщена атласна стрічка.

kolazh_small2

Read more

Елегантна біла фотокнига

Біла фотокнига оздоблена тисненням та стартовою сторінкою. Доповненням до фотокниги є коробка з двома кришками, яку прикрашає фотовставка на металі. Для зручності виймання фотокниги у коробці розміщена атласна стрічка.

kolazh_small(2)

Read more

Набір яскравих фотокниг

Три яскраво-жовті фотокниги оздоблені тисненням. Для зберігання фотокниг молодята обрали зручні та стильні коробки. Прикрашає коробки фотовставка на металі з написом про особливий день. Такий сонячний набір фотокниг неодмінно зігріватиме своїм теплом та спогадами у зимові дні.

kolazh_small

Read more

Яскравий набір паспарту

Яскраві та емоційні фотографії оформлені в паспарту. Це гарний та неординарний спосіб здивувати ваших рідних та друзів. Для зберігання паспарту є зручна коробка з атласною стрічкою. Коробка оздоблена металевим шильдом із ніжним написом. Також за допомогою паспарту можна прикрасити інтер’єр вашої оселі, додавши, в такий спосіб, сімейного затишку.

211872586

Read more

Класична фотокнига

Шкіряну обкладинку фотокниги прикрашає вишукане тиснення про особливий день.  Першу сторінку книги оздоблює стартова сторінка з іменами закоханих. Фотокнига виконана у трьох екземплярах, тож неодмінно стане несподіваним подарунком для найрідніших Вам людей.

kolazh_small

Read more

Лаконічна фотокнига

Лаконічна весільна фотокнига виконана у білому кольорі. Прикрасою обкладинки є фотовставка на металі з іменами молодят. Шарму фотокнизі додає стартова сторінка з датою одруження закоханої пари. Чудовим доповненням є червона коробка з яскравою атласною стрічкою. Ця кольорова гама якнайкраще підходить до стилістики весілля молодят.

 kolazh_small

Read more

Синьо-жовтий набір паспарту та фотокнига

Ніжна й зворушлива фотокнига про перші миті життя малюка. Обкладинку фотокниги прикрашає тиснення з зображенням родинного дерева. Гармонійно доповнюють фотокнигу блакитні форзаци та стартова сторінка. Чудова ідея створити набір паспарту в цій же стилістиці. Коробку прикрашає фотовставка на металі з повторенням малюнку, а для виймання паспарту є зручна та яскрава атласна стрічка. Паспарту є практичні для перегляду. Також ними можна прикрасити дитячу кімнату. Бо ж так важливо зберегти спогади про своїх дітей не тільки у памяті, але й у фотографіях, адже це згадка їм на майбутнє.

kolazh_small

Read more

Цифрові альбоми

Бажаєте, щоб ваші фотографії зазвучали по-новому? Оформіть їх у цифровий альбом.
Це легкі, повітряні сторінки, гармонійно поєднані з суперобкладинкою.
Суперобкладинка – гарний спосіб оформити альбом, адже на ній можна використати ваше найкраще фото. А сам альбом оздобить вишукане тиснення або ж фотовставка на металі. Також чудовим доповненням є стартова сторінка з іменами молодят.
Зберігайте Ваші спогади зі смаком!

kolazh_small

Read more

Вишукана класика

Стримана та елегантна фотокнига оздоблена тисненням. Для обкладинки закохані обрали ніжний та чуттєвий напис, який підкреслює важливу подію життя. Чудовим елементом декору є стартова сторінка, адже вона надає фотокнизі легкості. Така фотокнига — памятка назавжди.

akolazh_small Read more

Лаконічна фотокнига

Весільна фотокнига для закоханої пари оздоблена тисненням. Адже це саме те, що якнайкраще пасує для лаконічних обкладинок. Ззаду фотокниги розміщене тиснення з логотипом фотографа, який відзняв незабутні кадри з весілля. Таку стильну та самодостатню фотокнигу можна переглядати кожен день.

kolazh_small

Read more

Золоті акценти

Фотокнига в теплій кольоровій гамі. Коричневий – колір затишку та впевненості. Для обкладинки молодята обрали тиснення золотом, яке художньо довершує обкладинку та створює її неповторний стиль. Доповнює фотокнигу коробка із фотовставкою на золотому металі та в тон підібраною атласною стрічкою. А щоб закохані зберігали свої цифрові фото, є зручна коробочка для USB Flash. Такий гармонійний та стильний набір даруватиме посмішку Вам та Вашим рідним.

kolazh_small

Read more

Сімейна фотокнига

Фотокнига в кольорах української символіки. Обкладинка небесного відтінку виконана із палітурної тканини. Її прикрасою є тиснення з написом про яскраві події із життя щасливої сім’ї. А також стартова сторінка з їхніми імена. Доповнює фотокнигу жовто-блакитна коробка. Для зручності виймання фотокниги в коробці розміщена атласна стрічка. Зберігайте свої сімейні фотографії у фоткнигах, адже це пам’ятка на усе життя!

IMG_0013

Read more

Фотокнига для молодят

Марсала – наймодніший колір цього року. Спокусливий відтінок, який привертає увагу своїм всеохоплюючим теплом. Саме у такій гамі виконана фотокнига для молодят. Прикрашає обкладинку стильна фотовставка на металі з написом про особливий день. Квітковий принт якнайкраще пасує до кольористики фотокниги. Слідкуйте за Lovebooks та будьте у тренді!

IMG_0008

Read more

Новинка від Lovebooks!

З’явилися нові можливості для декору обкладинки Вашої фотокниги – тиснення фольгою. Це надає виробам більш презентабельного та привабливого вигляду, особливо коли при тисненні використовується золота або срібна фольга. Додайте своїм фотокнигам справжнього шарму!

11663893_1021471454553480_2037481482_o (1)

Новинка!

Яскраве літо – яскраві обкладинки!
Чудова новина – на сайті доступні нові обкладинки з шкірзамінника. Помаранчевий та жовтий – кольори спекотного літа для Ваших фотокниг. І це ще не все. Незабаром нові оновлення від Lovebooks.

12уй(1)

Блакитна фотокнига

Фотокнига для закоханої пари виконана із високоякісних матеріалів. Ніжно-блакитна обкладинка оздоблена фотовставкою на металі. Надпис про особливий день молодят стильно виділяється та гармонійно співвідноситься із блакитним кольором обкладинки. Це – колір мрій і сподівань, колір миру та злагоди.

kolazh_small

Read more

Золотиста фотокнига

Сонячна фотокнига для молодят. Золотисту обкладинку прикрашає майстерно виконане тиснення на палітурній тканині. Вдало підібрано форзаци у тон обкладинки. Чудовим акцентом є стартова сторінка з іменами закоханої пари. Золотиста гама фотокниги несе тепло, ніжність та затишок.

kolazh_small

Read more

Набір паспарту «Сніданок у Тіффані»

Розкішний набір паспарту для закоханої пари у стилі «Сніданок у Тіффані». Колір «Тіффані» символізує чистоту, вірність та  духовність. Дивовижний шарм створює надпис на коробці, виконаний на срібному шильді. А для зручності виймання паспарту в коробці розміщена атласна стрічка. Неймовірне поєднання кольорів переносить в атмосферу святкового дня.

kolazh_small

Read more

Стильна фотокнига

Гармонійно поєднані кольори та правильно підібрані матеріали створюють стильне оформлення весільної фотокниги. Прикрашає фотокнигу надпис на срібному шильді, стартова сторінка та жовто-гарячі форзаци, які якнайкраще пасують до обкладинки. Всі ці деталі створюють неповторність Вашої фотокниги.

kolazh_small

Read more

Лаконічна класика

Лаконічна весільна фотокнига у класичній гамі, виконана з високоякісних матеріалів. Вишуканості фотокнизі додає романтичне тиснення, яке символізує особливий день молодят. Чудовим доповненням є коробка у стилістиці фотокниги. Для зручності виймання фотокниги в коробці розміщена атласна стрічка.

kolazh_small

Read more

Яскрава фотокнига

Сонячна фотокнига, декорована тканинною вставкою. Квітковий принт і салатові форзаци створюють гарний настрій та чудово підкреслюють яскраві події найдорожчиш Вам людей.

kolazh_small

Read more

Класична фотокнига

Класична фотокнига, обкладинка якої виконана з натуральної шкіри. Прикрасою фотокниги є ніжний декор із зображенням пташок, які якнайкраще символізують закохану пару. Для зберігання фотокниги слугує коробка із натурального льону, оздоблена ініціалами молодят, а для цифрових фото – CD BOX виконаний у стилістиці коробки.

kolazh_small

Read more

Дві гармонійні фотокниги

Дві гармонійні фотокниги з натурального льону оздоблені ніжним декором на золотистому металі. Пташки чудово символізують закохану пару та гарно прикрашають обкладинку. Натуральні матеріали створюють тепло та затишок.

kolazh_small (1)

Read more

Паспарту для молодят

Яскравий набір паспарту з найкращими фото молодят. Для зберігання паспарту є коробка з тканини, прикрашена фотовставкою на золотистому металі. Для зручності виймання паспарту в коробці розміщена атласна стрічка. Жовто-гарячий колір коробки підкреслює ніжність та теплоту особливого дня.

kolazh_small

Read more

Гармонійна фотокнига

Фотокнига насиченого синього кольору оздоблена тисненням на тканині. Стартову сторінку фотокниги прикрашає романтичний напис з іменами молодят. Стилістика книги підкреслює миттєвості особливого дня.

blue_textile

Read more

Вишукана фотокнига + мінібук

Фотокнига з червоного шкірзамінника декорована фотовставкою на білому металі. Розкішний напис на шильді підкреслює динаміку фотокниги, а  стартова сторінка надає їй самодостатності та шляхетності. Гарним доповненням до фотокниги є мінібук, виконаний у стилістиці фотокниги. Він стане несподіваним подарунком для ваших близьких.

kolazh_small

Read more

Фотокнига Біла класика

Лаконічна біла фотокнига + мікробук прикрашені вставкою на золотистому металі. Фотокнига декорована стартовою сторінкою, яка надає їй легкості, а гарним доповненням до неї слугує коробка з натурального льону.

kolazh_small

Read more

Із Різдвяними святами!

Lovebooks вітає Вас з Різдвяними святами! Зичить благодаті Божої, – щоб маленький Ісусик прийшов в кожну оселю і приніс усім нам мир, спокій, добро, щасливе життя, довгих років. Щоб свята всі ми зустріли в родинному колі за святковим столом з кутею, пампушками та гарною колядою!

Христос Рождається!

Hnizdovsky_Rizdvo3

Новинка. CD BOX – стильне упакування для Ваших дисків.

Тепер Ви можете замовити у нас зручне та стильне упакування для Ваших дисків – CD BOX. Обирайте колір тканини, шкіряну стрічку, тип матеріалу шильда та зображення на коробочці. Також можна нанести будь-яке зображеня на Ваш CD.

kolazh_small

Read more

З Новим роком!

Lovebooks вітає Вас з Новим роком! Бажає, щоб цей рік був багатим на хороші події та приніс у кожну оселю добро, мир та злагоду!

Мануфактура Ваших спогадів

8J2A7675

У Lovebooks вихідні дні

Lovebooks святкує разом з Вами. У нас вихідні дні з 1-го по 4-те січня та з 7-го по 11-те січня. Веселих свят!

 Замовлення на сайті Ви можете зробити в будь-який Вам зручний час 24/7

10859488_912527062114587_911009127_n

Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо миру, добробуту та злагоди.

Свята – це пора великих витрат, ми ж пропонуємо Вам заощадити ваші кошти.

Замовляйте продукцію від Lovebooks у святковий період з 23.12. 2014 до 20. 01. 2015  та отримуйте  15% вартості замовлення на особистий рахунок,  яке можна оплатити впродовж 2015 року.

8J2A78223

Стильний набір паспарту

Цікавим оформленням ваших кращих фото є паспарту. Індивідуальність фото підкреслює коробка з коричневої тканини і двома кришками, а гарним декором є вставка на золотистому металі. Для діставання паспарту служить зручна стрічка у тон коробки.

kolazh_small

Read more

Білосніжна фотокнига

Розмір фотокниги 30х30. Натуральні матеріали, а саме біла шкіра та коробка з льону підкреслють легкість фотокниги. Вишуканість коробці надає фотовставка на металі, а чудовим декором для фотокнги є її стартова сторінка.

photobook_white_leather1

Read more

Фотокнига спогади літа

Оригінальна фотокнига 30х30 зі шкірзамінника бежевого кольору, декорована квітковою вставкою. Чудовим доповненням до фотокниги є коробка та стильне упакування для USB Flash.

фотокнига спогади літа

Read more

Black Friday Sale

Чорна п’ятниця вже поряд!

Лише в цей день зроби та оплати своє замовлення та отримуй знижку 25% на усю продукцію від компанії Lovebooks.

Знижка діє лише на нові замовлення, що створені та оплачені  з 00:01 до 23:59 28/11/2014

kolazh

Сімейна книга

Найкращий спосіб зберегти на довгі роки згадку про велику родину – виготовити фотокнигу. Тиснення у вигляді дерева якнайкраще підкреслює задум автора. Обкладинка з бордового шкірзамінника. Розмір – 25х25.

photobook_tree

Read more

Рожева Фотокнига

Ніжна рожева фотокнига чудово передає святкову атмосферу зворушливої події: хрещення. Зберігатиметься у  білій коробці з рожевим шильдом.photobook_pink Read more

Фотокнига 25х25

Сині форзаци, стрічка та шильд як чудовий декор до обкладинки з білого шкірзаму в фотокнизі 25х25 з стартовою сторінкою.

photobook_white_blue

Read more

Black book

Чорний шкірзамінник і форзаци в фотокнизі 30х30 з золотистою металевою вставкою по всій довжині обкладинки + короб та мікробук 10х10 виконаний у стилі книги.photobook_30x30_black Read more

Green book

Яскраві форзаци в фотокнизі 30х30 з стартовою сторінкою, та коробка виконана у стилі фотокниги.

photobook_bezh_green

Read more

Коробочки для USB – Flash

Стильне упакування для USB Flash як найкраще підкреслить внутрішній вміст носія.
Чудовий спосіб для фотографів та відеографів припіднести свою роботу клієнту.

kolazh_small

Read more

Фотокниги з льону

Фотокниги з натурального льону для молодят та їхніх батьків. Велика 20х30 з коробом та дві копії 15х21 з фіолетовими форзацами і металевими вставками + акційний мікробук 10х15.

kolazh_small Read more